• 4.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 5.jpg

Kolekcje

ORAC LUXXUS 
Orac Luxxus to najbardziej ekskluzywna kolekcja  producenta. Skupia ona wyłącznie najlepsze projekty sztukaterii wewnętrznej, pochodzące od światowej klasy designerów. Klasyczne rozwiązania dekoratorskie tj.:  gzymsy sufitowe (także gzymsy oświetleniowe), listwy przypodłogowe oraz elementy zabudowy do drzwi i okien, w kolekcji Luxxus opatrzone zostały dodatkowymi atutami.  Przede wszystkim cechuje je niepowtarzalny, zachwycający design trafiający w gusta najbardziej wymagających klientów. Ponadto, wszystkie produkty kolekcji Luxxus wykonane są z najwyższej jakości materiałów – wysokiej gęstości poliuretanu oraz polimerów. To czyni z nich sztukaterię wręcz niezniszczalną. Jest ona nie tylko bardzo trwała, a więc odporna na uszkodzenia mechaniczne, działanie środków czyszczących oraz wahanie temperatur i wilgoć, sztukateria Luxxus to również wyjątkowo innowacyjne produkty. Wiele wzorów dostępnych jest w dwóch wersjach – standardowej oraz giętej. Ta druga, nazwana przez producenta FLEX, posiada elastyczną formę, dzięki czemu możliwe jest jej dostosowanie do wszelkich zakrzywionych powierzchni, obecnych w urządzanym wnętrzu. 
Dodatkową zaletą jest połącznie zaawansowanej technologii i nowatorskich projektów sztukaterii Luxxus z prostotą montażu. Producent stworzył własne kleje montażowe, które są jedynym, niezbędnym narzędziem, potrzebnym do instalacji jego produktów. W ten sposób, uwzględnione zostały potrzeby wszystkich użytkowników – zarówno profesjonalistów, jak i laików.  Ponadto, cały asortyment Luxxus można malować.  

 

 


ORAC AXXENT
Sztukateria Axxent to zbiór ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, dedykowany zwolennikom elegancji i dobrego smaku. Przy pomocy sztukaterii wewnętrznej Axxent w prosty sposób, samodzielnie przyozdobisz i uporządkujesz wnętrze swojego domu. W szerokiej gamie produktów znajdują się m.in. gzymsy sufitowe, panele ścienne oraz narożniki, a także listwy przypodłogowe. Dostępnych jest wiele wzorów, utrzymanych w różnych stylach. Znajdziesz tu zarówno ponadczasowe modele, odwołujące się do klasycznych kanonów, jak dekoracje wpisujące się w nowoczesne przestrzenie. Sztukateria z kolekcji Orac Axxent jest nie tylko efektowna, ale także funkcjonalna i doskonale wykonana. Wiele z tych rozwiązań oferuje, oprócz możliwości ozdobienia wnętrza, także zakrycie pewnych niedoskonałości np. ubytków lub krzywizn. W takiej funkcji wyśmienicie sprawdzają się m.in. gzymsy sufitowe oraz listwy przypodłogowe. Mnogość wzorów różniących się rozmiarami i stylistyką, daje dużą szansę na znalezienie najbardziej optymalnego produktu do własnego projektu. Orac Axxent to ponadto precyzyjnie wykonane produkty, powstałe z trwałych materiałów. Stosowane w ich produkcji tworzywo jest wyjątkowo lekkie i twarde zarazem. Co więcej, może być ono wielokrotnie malowane, dzięki czemu dostosowanie sztukaterii do własnych potrzeb jest wyjątkowo proste. 

 

 

ORAC BASIXX
Orac Basixx to kolekcja wykonana w bardzo klasycznym stylu, co czyni ją niezwykle plastyczną. Sztukateria Basixx doskonale komponuje się z rozmaitymi aranżacjami, dookreślając wykreowaną przestrzeń i nadając jej eleganckiego wykończenia. Wśród rozwiązań z tej linii, znajdują się m.in. gzymsy sufitowe, panele ścienne oraz narożniki. Wszystkie one odznaczają się bardzo stonowaną stylistyką, dzięki czemu stanowią wyjątkowo subtelną i urokliwą ozdobę dekorowane wnętrza. 
Gzymsy sufitowe Basixx oprócz wniesienia do wnętrza niewątpliwej wartości estetycznej, pozwalają także zamaskować niedoskonałości na styku ścian i sufitu. Funkcję maskującą doskonale spełniają także panele ścienne. Jest to ponadto ciekawy sposób na ożywienie gładkich przestrzeni. Co więcej, wszystkie sztukaterie Orac Basixx wyśmienicie prezentują się we wspólnej kompozycji. Warto wziąć to pod uwagę, w trakcie planowania wystroju wnętrza. 
Wszystkie produkty z tej kolekcji odznaczają się doskonałą jakością. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia. Tworzywo umożliwia również malowanie elementów, przez co dostosowanie ich wyglądu do potrzeb aranżacji nie sprawia żadnego problemu. W poczet zalet tych produktów należy także wliczyć prostotę montażu. Jedynymi wymaganymi akcesoriami są kleje montażowe Orac. Posługując się nimi, zyskujesz gwarancję mocnego i długotrwałego wiązania.  Niewątpliwą i lubianą przez klientów zaletą produktów z kolekcji Orac Basix jest również bardzo przystępna cena.

Kontakt

DZIAŁ DYSTRYBUCJI: 

Marcin Skrzypczak
tel.: 733 080 450 
sklep@efekciarnia.pl

MARKETING: 

Piotr Połczyński
tel.: 722 123 036 
piotr@msled.pl