• 1.jpg
  • 5.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 2.jpg

Elementy dekoracyjne

Umiejętność aranżowania wnętrz polega m.in. na odpowiednim wyborze i rozmieszczeniu stylowych detali. Niejednokrotnie to właśnie estetyczne drobiazgi najprecyzyjniej definiują urządzaną przestrzeń, nadając jej indywidualnego charakteru. W ofercie sztukaterii Orac Decor znajdują się rozmaite elementy dekoracyjne, które doskonale sprawdzają się w tej roli. Są to np.: pilastry, wsporniki oraz inne dodatki o finezyjnych kształtach, które same w sobie stanowią wyrafinowaną ozdobę. 
Cały asortyment z tej kategorii można łączyć ze sobą, komponując własne dekoracje ścienne i sufitowe. Pilastry Orac to doskonałe rozwiązanie, które można wykorzystać do zabudowy drzwi lub okien. Pilastry wspaniale prezentują się także na ścianach samodzielnie, imitując kolumny. Wsporniki natomiast to wyjątkowo stylowe dodatki, które w połączeniu np. ze zwyczajną półką, tworzą bardzo wyrazisty wystrój. Podobnie jak pilastry, wyśmienicie wyglądają także zamontowane w pojedynkę – tuż pod sklepieniem sufitu, nadając mu monumentalnego i eleganckiego wyrazu. 
W ofercie dostępnych jest wiele modeli elementów dekoracyjnych – zarówno bogato zdobionych, jak i tych skromniejszych. Przy odrobinie polotu i odwagi, mogą one stanowić komponent aranżacji współczesnego wnętrza, jak i stylizowanego na dawną nutę. Wszystkie elementy z tej grupy produktów,  wykonane są bardzo precyzyjnie, co zauważalne jest przede wszystkim w misternych ornamentacjach. Co więcej, przy produkcji sztukaterii Orac, wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości materiały, cechujące się znaczącą odpornością na uszkodzenia. Ponadto, zastosowane tworzywo umożliwia także malowanie elementów, co nie wymaga wcześniejszego szlifowania ani gruntowania powierzchni. 

Kontakt

DZIAŁ DYSTRYBUCJI: 

Marcin Skrzypczak
tel.: 733 080 450 
sklep@efekciarnia.pl

MARKETING: 

Piotr Połczyński
tel.: 722 123 036 
piotr@msled.pl