• 4.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 5.jpg
  • 2.jpg

Dekoracje ścienne

Sposobów na urządzenie wnętrza jest wiele, my jednak proponujemy Ci najlepszy z możliwych, a mianowicie – sztukaterię wewnętrzną Orac Decor. Po ponad czterdziestu latach istnienia producenta na rynku, firma może poszczycić się wyjątkowo szeroką gamą, atrakcyjnych rozwiązań, które znajdują zastosowanie nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale także publicznych, dopasowując się idealnie do rozmaitych aranżacji. 
Przeglądając naszą ofertę, znajdziesz mnóstwo inspiracji na aranżację wnętrza. doskonałym rozwiązaniem na ożywienie przestrzeni w Twoim domu, jest m.in. montaż dekoracji ściennych Orac Decor. Ten rodzaj asortymentu stwarza mnóstwo możliwości wystroju.  Sztukateria ścienna sprawia, że gładkie i nudne dotąd ściany, zyskują nowy i niezwykle korzystny wygląd. Dzięki nim możliwe przeprowadzenie całkowitej metamorfozy wnętrza. 
Sztukateria ścienna Orac Decor, została stworzona z myślą o nieograniczonych potrzebach dekoratorskich zróżnicowanych użytkowników. Wszystkie projekty produktów przewidują ponadto prostotę montażu po to, aby każdy bez względu na umiejętności mógł instalować wybrane elementy samodzielnie. Sztukateria ścienna Orac Decor umożliwia również łączenie kilku produktów w jedną kompozycję. Dostępne są więc zarówno elementy zabudowy drzwi, jak i rozmaite dekoracje ścienne, które doskonale prezentują się także z pozostałymi sztukateriami Orac Decor. 
W poczet zalet dekoracji ściennych Orac należy także wliczyć niezwykła trwałość, którą gwarantuje zastosowanie w produkcji tworzyw wysokiej jakości. Dzięki temu, sztukateria jest nie tylko wyjątkowo odporna na uszkodzenia, ale może być także malowana, co ułatwia jej zaadaptowanie do zróżnicowanych projektów. 

Kontakt

DZIAŁ DYSTRYBUCJI: 

Marcin Skrzypczak
tel.: 733 080 450 
sklep@efekciarnia.pl

MARKETING: 

Piotr Połczyński
tel.: 722 123 036 
piotr@msled.pl