• 1.jpg
  • 4.jpg
  • 2.jpg
  • 5.jpg
  • 3.jpg

Sztukateria

Sztukateria wewnętrzana Orac Decor powstała w odpowiedzi na rodzące się potrzeby, kiedy stało się jasne, że tradycyjne rozwiązania to za mało. Wtedy też dokonała się pewnego rodzaju rewolucja w świecie asortymentu do aranżacji wnętrz, która polegała na zastąpieniu dotychczasowych materiałów tworzywem sztucznym. 
Sztukateria wewnętrzna Orac, w całości wykonana jest z polimerów, czyli wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Dzięki temu, wszystkie elementy dekoracyjne tego producenta są wyjątkowo odporne na rozmaite uszkodzenia mechaniczne, wahania temperatur oraz działanie środków chemicznych. Te wszystkie parametry warunkują natomiast doskonałą trwałość i długowieczność sztukaterii. 
Technologia wytwarzania sztukaterii wewnętrznej skutkuje także inną zaletą. Wszystkie produkty projektowane są z myślą o jego użytkownikach. Dlatego też silny akcent położono na prostotę montażu i przejrzyste instrukcje obsługi. Nie ma znaczenia jakie posiadasz umiejętności w tym zakresie, ponieważ każdy element Orac zamontujesz bez trudu samodzielnie, posiłkując się jedynie rekomendowanymi przez producenta klejami. Co więcej, powierzchnia sztukaterii wewnętrznej przygotowana jest pod malowanie i nie wymaga wcześniejszego szlifowania, ani gruntowania. Producent w swoich projektach uwzględnił także zróżnicowane potrzeby użytkowników względem wykończenia i dzięki temu sztukateria wewnętrzna Orac Decor dostępna jest zarówno w wersji matowej, jak i gładkiej. 
Gama luksusowej sztukaterii wewnętrznej Orac Decor jest stale powiększana o nowe produkty. Innowacyjność, polega tu również na ciągłym rozwoju powstałych dotąd produktów, a także uwzględnieniu znaczenia ekologii, dla procesu produkcji. Z tej właśnie przyczyny, wszystkie elementy sztukaterii wewnętrznej Orac Decor mogą być poddawane recyclingowi. Co więcej, wszystkie produkty projektowane i wykonywane są przez ekspertów, dlatego też sprostają nie tylko wymaganiom laików, ale także profesjonalistów. 

Kontakt

DZIAŁ DYSTRYBUCJI: 

Marcin Skrzypczak
tel.: 733 080 450 
sklep@efekciarnia.pl

MARKETING: 

Piotr Połczyński
tel.: 722 123 036 
piotr@msled.pl